Komentāri

Latvijas izlase Liepājā turpina gatavošanos Eiropas čempionātam basketbolā, kas septembrī notiks četrās valstīs – Latvijā, Vācijā, Francijā un Horvātijā. Intervijā LNT 900 sekundēs Latvijas Basketbola savienības generalsekretārs Edgars Šneps iepazīstināja ar pēdējiem basketbola jaunumiem.

Latvijas vīriešu basketbola izlase pēc Liepājas treniņnometnes Arēnā Rīga 7. un 9.augustā aizvadīs pārbaudes spēles ar Polijas un Slovēnijas izlasēm. Savukārt jau 1. un 2.augustā Rīgā pie Brīvības pieminekļa notiks ceturtais Latvijas čempionāts 3×3 basketbolā, kas iekļauts tradicionālajā FIBA EuroTour kalendārā, kā arī Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs meiteņu un puišu komandām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl