Komentāri

Kristaps Porziņģis lēnām kļūst par Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas Knicks lielāko zvaigzni. Tagad latviešu grupas Transleiteris dziesmu #Porzingis ir pārtulkota arī angļu valodā, un amerikāņi saprot, par ko dzied Transleiteris.

Līdz šim ASV sporta mediju gigants ESPN savai reklāmai izmantoja Transleiteris dziesmu Porziņģis versiju latviešu valodā. Īsajā reklāmas rullīti ir apkopotas sportista labākās epizodes un fonā skan latviešu skaņdarbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Porzingis Rap TranslatedYou’ve seen the Latvian rap Porzingis, but what does it all mean? Don’t worry, we’ve got you covered .

Posted by NBA on ESPN on piektdiena, 2015. gada 4. decembris

Īsā intervijā ESPN Kristaps Porziņģis pastāsta par grupu Transleiteris, un saka, ka viņam dziesma #Porzingis patīk.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl