Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Divu latviešu basketbolistu duelī ceturtdien Dairis Bertāns guva 15 punktus, bet Jānis Strēlnieks izcēlās ar 14 punktiem abu sportistu pārstāvēto komandu savstarpējā duelī Turkish Airlines Eirolīgas ietvaros.

Bertāna pārstāvētā Turcijas komanda Stambulas Darussafaka savā laukumā sīvā cīņā ar rezultātu 72:70 (23:17, 17:23, 20:10, 12:20) apspēlēja Strēlnieku un viņa pārstāvēto Vācijas čempioni Brose Baskets.

Bertāns laukumā bija 22 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā trāpīja vienu no trijiem izpildītajiem divpunktu raidījumiem, trīs no pieciem tālmetieniem un četrus no pieciem soda metieniem. Viņa kontā bija arī četri izprovocēti pārkāpumi, kas deva 15 efektivitātes koeficienta punktus.

Tikmēr Strēlnieks nospēlēja 29 minūtes un četras sekundes, kļūstot par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju. Latviešu saspēles vadītājs trāpīja trīs no septiņiem divpunktu raidījumiem, divus no četriem tālmetieniem un abus soda metienus. Tāpat Strēlnieks izpildīja četras rezultatīvas piespēles, kas deva 12 efektivitātes punktus.

Video

Lasi vēl