Komentāri

16. janvāra Overtime TV raidījumā basketbola eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda bardaku, kas šobrīd valda Kristapa Porziņģa pārstāvētajā Ņujorkas ”Knicks” vienībā. Rouzs, nevienu nebrīdinot, pamet komandu, vienībai zaudējumu sērija, Entoniju, iespējams, aizmainīs – cik ilgi šis cirks turpināsies?

Rouzs neieradās uz “Knicks” spēli pret “Pelicans”, turklāt par to nebija informējis komandu un arī neatbildēja uz telefona zvaniem, kas kluba vadību pamatīgi sadusmojis. Par šādu rīcību Rouzs saņēma 200 tūkstošu dolāru sodu. Tāpat vairāki Ziemeļamerikas mediji vēsta, ka ņujorkieši apsver domu aizmainīt vienu no komandas līderiem Karmelo Entoniju. Vakar ”Knicks” zaudēja ”Hawks”, tādējādi ņujorkieši pēdējās 13 spēlēs cietusi jau 11 zaudējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl