Komentāri

16. janvāra Overtime TV raidījumā basketbola eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda bardaku, kas šobrīd valda Kristapa Porziņģa pārstāvētajā Ņujorkas ”Knicks” vienībā. Rouzs, nevienu nebrīdinot, pamet komandu, vienībai zaudējumu sērija, Entoniju, iespējams, aizmainīs – cik ilgi šis cirks turpināsies?

Rouzs neieradās uz “Knicks” spēli pret “Pelicans”, turklāt par to nebija informējis komandu un arī neatbildēja uz telefona zvaniem, kas kluba vadību pamatīgi sadusmojis. Par šādu rīcību Rouzs saņēma 200 tūkstošu dolāru sodu. Tāpat vairāki Ziemeļamerikas mediji vēsta, ka ņujorkieši apsver domu aizmainīt vienu no komandas līderiem Karmelo Entoniju. Vakar ”Knicks” zaudēja ”Hawks”, tādējādi ņujorkieši pēdējās 13 spēlēs cietusi jau 11 zaudējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl