VIDEO: Braiants noslēdzošajā karjeras spēlē gūst 60 punktus un atvadās ar Lakers uzvaru

Pievienot komentāru
VIDEO: Braiants noslēdzošajā karjeras spēlē gūst 60 punktus un atvadās ar Lakers uzvaru
Foto: LETA/ AFP ()

Kobe Braiants trešdien guva 60 punktus savas karjeras noslēdzošajā spēlē un palīdzēja Losandželosas Lakers komandai izcīnīt uzvaru Nacionālās Basketbola asociācijas sezonas pēdējā spēlē.

Lakers šajā vēsturiskajā mačā savā laukumā ar rezultātu 101:95 (19:21, 23:36, 24:18, 35:21) pārspēja Jūtas Jazz.

37 gadus vecais Braiants mača pēdējās trijās minūtēs guva 15 punktus, palīdzot Lakers komandai atspēlēt desmit punktu starpību un galā izcīnīt uzvaru.

Braiants visas 20 savas karjeras sezonas aizvadīja Lakers komandā, kļūstot par pieckārtēju NBA čempionu, divas reizes iegūstot finālsērijas vērtīgākā spēlētāja balvu, kā arī vienu reizi  tika atzīts par regulārā čempionāta labāko spēlētāju.

Video

“Neticami, cik ātri 20 gadi pagājuši, tas ir trakums,” pēcspēles uzrunā vairāk nekā 19 000 klātesošo skatītāju sacīja Braiants. “Stāvēt šeit, laukuma centrā, ar jums un komandas biedriem ir kaut kas nenovērtējams.”

“Es uzaugu kā kvēlākais Lakers līdzjutējs. Nav vārdu, kas spētu aprakstīt manas šā brīža sajūtas. Paldies jums no visas sirds,” līdzjutējiem pateicās Braiants.

FOTO: Lakers zvaigzne atvadās no komandas

NBA vēsturē Braiants ir trešais rezultatīvākais spēlētājs. Savas karjeras laikā vairāk punktu guva vienīgi Karls Melouns un bijusī Lakers zvaigzne Karīms Abduls-Džabars. Lakers komanda sezonu noslēdza ar 17 uzvarām 82 regulārā čempionāta mačos, ieņemot pēdējo vietu Rietumu konferences kopvērtējumā. Braiants savas karjeras noslēdzošajā sezonā piedalījās 66 mačos, vidēji gūstot 17,6 punktus.

Lasi vēl