Komentāri

BK Ventspils turpina gatavoties jaunajai sezonai un ir panācis vienošanos ar amerikāņu saspēles vadītāju Kvameinu Mičelu, informē klubs. Amerikāņu basketbolists Ventspilī ieradīsies augustā.

Kvameins Mičels ir absolvējis Sentluisas Universitāti, ar ko tika izcīnīts NCAA Atlantic 10. konferences čempionu tituls. Savulaik basketbola prasmes šajā pašā augstskolā apguvis vēl viens bijušais ventspilnieku leģionārs Džastins Lovs. Mičels savas profesionālās basketbola gaitas uzsāka Čehijā, kur 2013./2014. gada sezonā atzīts par Čehijas gada spēlētāju. Pagājušo sezonu spēlējis Polijas čempionātā Polfarmex Kutno komandā, kurā izcēlies vidēji ar 19,4 punktiem un 5,3 piespēlēm.

VIDEO: Mičela 38 punktu spēle aizvadītajā Polijas čempionātā

Šobrīd BK Ventspils galvenā trenera Kārļa Muižnieka rīcībā ir 12 spēlētāji: Dāvis Lejasmeiers, Kristaps Kanbergs, Kristaps Janičenoks, Artis Ate, Artjoms Butjankovs, Andrejs Gražulis, Žanis Peiners, Edgars Štelmahers, Iļja Gromovs, Toms Leimanis, Rihards Lomažs un Kvameins Mičels.

Basketbolista karjeru nolēmis noslēgt Dāvis Čoders, novēlam viņam veiksmi turpmākā viņa profesionālā karjerā, kuru viņš izlēmis saistīt ar pedagoga darbu. Jau drīzumā klubs informēs par turpmākām izmaiņām komandas sastāvā, kā arī par gaidāmām pārbaudes spēlēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl