VIDEO: BK Ogre mērķtiecīgi gatavojas startam gaidāmajai LBL sezonai

Komentāri

Jaunajai LBL sezonai nopietni gatavojas tās jaunpienācēja BK Ogre, kas ar galveno treneri Edgaru Teteri priekšgalā centīsies pārsteigt visus basketbola draugus Latvijā. Videoklipā materiāls no treniņprocesa un intervijas ar Edgaru Teteri un spēlētājiem Mārci Vītolu, Lauri Mizi, Gunti Sīpoliņu, Raimondu Pabriežu un Jāni Lasmani.

Pagaidām vēl oficiāli nav apstiprināts galējais sastāvs LBL sezonai, bet, visticamāk, ka komandu skaits nemainīsies un atkal redzēsim cīnāmies desmit vienības. Jau iepriekš ziņojām, ka BK Saldus pametusi LBL un spēlēs otrajā divīzijā, tāpat vēl nav īstas skaidrības BK Jelgava klubu. Pērnajā sezonā BK Ogre kļuva par LBL2 čempioniem, tādējādi garantējot sev vietu augstākajā Latvijas basketbola sabiedrībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl