Komentāri

Turkish Airlines Eirolīgas mačā tikās divu latviešu basketbolistu pārstāvētās komandas – Dāvja Bertāna Spānijas komanda Vitorijas Laboral Kutxa savā laukumā ar 71:65 pārspēja Lietuvas čempioni Kauņas Žalgiris, kuras rindā spēlē Kaspars Vecvagars.

Dāvis Bertāns šajā mačā laukumā bija 13 minūtes un divas sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, realizējot vienu no trim tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat viņam viens bloķēts metiens, trīs piezīmes un viens izprovocēts pārkāpums, pie efektivitātes punktiem netiekot.

Savukārt Kaspars Vecvagars  nospēlēja 20 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā guva piecus punktus. Viņš iemeta vienu no diviem tālmetieniem, abus soda metienus, bet aizmeta garām četrus divpunktu metienus. Viņam arī četras piezīmes un trīs izprovocēti pārkāpumi. Par parādīto sniegumu latvietis saņēma -2 efektivitātes punktus.

Video

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Dariuss Edamss, bet par punktu mazāk grieķim Jannim Burusim, kuram arī 11 bumbas zem groziem. Tikmēr Lietuvas komandā pa 13 punktiem iemeta Pauļus Jankūns un Jans Vugjouks, kuram arī 13 atlēkušās bumbas.

Lasi vēl