Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns svētdien otro reizi karjerā sāka Nacionālās basketbola asociācijās (NBA) spēli sākumsastāvā, gūstot sešus punktus, taču neglābjot Sanantonio “Spurs” no otrā zaudējuma pēc kārtas.

“Spurs” savā laukumā ar rezultātu 101:105 (28:27, 31:22, 22:28, 20:28) piekāpās Dalasas “Mavericks”, tikai otro reizi sezonā ciešot divus zaudējumus pēc kārtas.

Bertāns šajā spēlē laukumā bija 16 minūtes, kuru laikā iemeta vienu no trim tālmetieniem, vienu no diviem divpunktu metieniem un savu vienīgo soda metienu.

Tāpat viņam trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divi bloķēti metieni un divas piezīmes. “Spurs” ar Bertānu laukumā ielaida par diviem punktiem vairāk, nekā iemeta.

Rezultatīvākais Sanantonio komandā bija Kavai Lenards, kurš guva 24 punkts un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, pa 16 punktiem sameta Tonijs Pārkers un Lamarkuss Oldridžs, bet 14 punkti Deivida Lī kontā.

Tikmēr viesiem ar 24 punktiem un desmit bumbām zem groziem izcēlās Sets Karijs, 19 punkti Herisonam Bārnsam, 17 punkti Vestlijam Metjūsam, bet vēl par diviem mazāk Dirkam Novickim, kuram arī desmit atlēkušās bumbas.