Komentāri

Jūlija sākumā talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis viesojās Ņujorkas Knicks bērnu basketbola nometnē, par ko ziņoja arī portāls Skaties.lv. Tagad Knicks vienība publiskojusi video, kur redzams plašāks ieskats par latvieša ciemošanos pie jaunajiem censoņiem.

Vairāki bērni bija ļoti ziņkārīgi un uzdeva NBA drafta ceturtajam numuram vairākus āķīgus jautājums, to skaitā vai ir grūti tikt draftētam? Mūsu uzbrucējs ar lielu smaidu un prieku pavadīja treniņu kopā ar bērniem, dalījās savā pieredzē un padomos par basketbolu. Galeriju no šī pasākuma skaties .

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Porzingis Visits Knicks CampYou always remember your first trip to camp and so will Kristaps Porzingis.

Posted by New York Knicks on trešdiena, 2015. gada 22. jūlijs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl