VIDEO: pagājušās sezonas desmit trakākie NBA tālie raidījumi

Komentāri

NBA.com apkopojis pagājušās sezonas desmit labākos ļoti tālos metienus. Daži no metieniem pilnīgi neticamā veidā nokļuva grozā, tostarp raidījumi no sava laukuma gala. Turklāt vairums no šiem neticamajiem metieniem bijuši ļoti svarīgi cīņā par uzvaru. Lai realizētu šādu raidījumu, nepieciešama ne tikai tehnika, bet arī ļoti liels spēks.

Trešo vietu tālāko metienu topā ieņem Memfisas Grizzlies spēka uzbrucēja Zaka Rendolfa raidījums mačā pret Sakramento Kings vienību. Interesanti, ka Rendolfs ar saviem ļoti tālajiem raidījumiem topā iekļuvis pat divas reizes. Otro vietu ieņēma lieliskais Danilo Galināri, kurš vispirms laukuma centrā pārķēra bumbu un pēc tam to skaisti raidīja grozā. Savukārt prestižo pirmo vietu ieguvis NBA sezonas vērtīgākais spēlētājs Stefans Karijs. Viņš mačā pret Grizzlies apaļo priekšmetu iemeta no sava laukuma gala!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl