Ventspils, Valmiera/ORDO un Jūrmala/Fēnikss izcīna uzvaras LBL spēlēs

Ventspils, Valmiera/ORDO un Jūrmala/Fēnikss komandas sestdien izcīnīja uzvaras Olybet Latvijas Basketbola līgas regulārā čempionāta spēlēs.

Ventspilnieki savā laukumā ar 116:86 (30:21, 35:21, 26:23, 25:21) sagrāva Ogre/Kumho Tyre vienību, Latvijas čempione Valmiera/ORDO viesos ar 77:64 (26:10, 12:21, 22:15, 17:18) pārspēja Latvijas Universitāti (LU), bet Jūrmala/Fēnikss savā laukumā ar 75:59 (20:17, 28:7, 15:18, 12:17) uzveica Liepāja/Triobet komandu, kurai līdz ar to pārtrūka trīs uzvaru sērija turnīrā.

Ventspilī notikušajā spēlē mājinieki pēc pirmā puslaika jau bija vadībā ar 65:42, pēc tam savu pārsvaru vēl palielinot. Uzvarētājiem Māris Ziediņš guva 17, bet Artis Ate un Ronalds Zaķis sameta pa 16 punktiem. Zaķis arī izcīnīja 12 atlēkušās bumbas zem groziem. Ogres komandā rezultatīvākie bija Lauris Mizis un Gints Antrops, kuri guva pa 20 punktiem. Šajā spēlē Ventspils sastāvā pēc atlabšanas no traumas atgriezās lietuvietis Edgars Zeļonis.

Rīgā notikušajā cīņā Valmiera/ORDO jau pirmajā ceturtdaļā ieguva 16 punktu pārsvaru (26:10). Pēc tam LU starpību gan ievērojami samazināja, tomēr viesu pretenzijas uz uzvaru apdraudēt īsti nespēja. Valmiera/ORDO labā Lauris Blaus un Raimonds Gabrāns guva pa 11 punktiem, bet Moriss Vokers sameta desmit punktus. Tikmēr LU rindās 15 punktus guva Linards Jaunzems, bet Edgars Lasenbergs un Harijs Rubenis guva pa desmit punktiem. Valmieriešu rindās pēc traumas sadziedēšanas atgriezās pagājušās sezonas LBL finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Artūrs Bērziņš, kurš guva deviņus punktus.

Valmiera/ORDO LBL izcīnīja otro uzvaru pēdējās piecās spēlēs. Savukārt BBL turnīrā Vidzemes klubs trīs mačos izcīnījis divas uzvaras.

Jūrmalā notikušajā cīņā laukuma saimnieki Jūrmala/Fēnikss aizvadīja teicamu otro ceturtdaļu, kurā pretiniekiem ļāva gūt vien septiņus punktus, pēc puslaika esot vadībā ar 48:24. Turpinājumā Liepāja/Triobet spēja starpību nedaudz sadeldēt, taču arī viņi mājinieku uzvaru apdraudēt nespēja.

Jūrmalniekiem teicamu spēli aizvadīja Viktors Iļjins, kurš guva 21 punktu un izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, bet Uģis Pinete pievienoja desmit punktus. Tikmēr Liepājas komandā 17 punktus sameta Devonta Polards.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.