“Ventspils” bez Muižnieka klātbūtnes sīvā cīņā uzvar “Jūrmala”/”Fēnikss” basketbolistus

“Ventspils” komanda, kurai aptuveni mēnesi nevarēs palīdzēt galvenais treneris Kārlis Muižnieks, sestdien “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē ar 85:77 (18:18, 23:21, 24:23, 20:15) pārspēja “Jūrmala”/”Fēnikss” vienību.

Uzvarētājiem ar 21 punktu un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās Edgars Zeļonis, 16 punktus iemeta Kristaps Janičenoks, bet 11 punkti Villijam Dīnam. Tikmēr Jūrmalas komandā ar 15 punktiem un deviņām bumbām zem groziem izcēlās Viktors Iļjins, bet 14 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Artūram Dušelim.

Pirmajā puslaikā neviena no komandām netika pie ievērojama pārsvara, un pārtraukumā vienības devās rezultāta tablo vēstot 41:39 kurzemnieku labā. Trešajā ceturksnī laukuma saimnieki iekrāja desmit punktu handikapu, bet jūrmalnieki atspēlējās un ceturtās ceturtdaļas sākumā pietuvojās līdz mīnus vienam punktam (64:65). Tāpat komandas punkts šķīra arī mača ceturtā nogriežņa vidū (72:71), bet mājinieki veica izrāvienu 9:2. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē “Jūrmala”/”Fēnikss” pietuvojās līdz četriem punktiem (77:81), bet “Ventspils” nosargāja vadību un svinēja uzvaru ar 85:77.

Veselības problēmu dēļ Ventspils” galvenā trenera pienākumus aptuveni mēnesi nevarēs pildīt Kārlis Muižnieks. Par “Ventspils” galvenā trenera pienākumu izpildītāju līdz ar to iecelts Muižnieka palīgs Gints Fogels, bet viņam asistēs treneris Dāvis Čoders.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.