Ventspils basketbolisti LBL turpina uzvaru sēriju, bet Jūrmala piedzīvo pirmo neveiksmi

Ventspils basketbolisti trešdien turpināja uzvaru sēriju Latvijas Basketbola līgā, kamēr Jūrmala/Fēnikss piedzīvoja pirmo neveiksmi šajā sezonā.

Ventspils mājās pārliecinoši ar rezultātu 95:74 (26:22, 16:12, 16:21, 37:19) uzvarēja Barons kvartāls komandu, bet Jūrmalā notikušajā cīņā Ogre/Kumho Tyre ar 88:77 (29:15, 18:20, 19:19, 22:23) pieveica Jūrmala/Fēnikss”vienību.

Trešdien vēl vienā spēlē Jēkabpils savās mājās ar 86:64 (24:12, 17:17, 23:17, 22:18) uzvarēja Liepāja/Triobet komandu, tiekot pie pirmā panākuma sezonā, bet pretiniekiem sagādājot trešo neveiksmi.

Ventspilī notikušajā cīņā mājinieku komandas kapteinis Andrejs Gražulis guva 19, bet Rihards Kuksiks 18 punktus, kamēr Ronalds Zaķis un Aigars Šķēle sameta pa 14 punktiem katrs.

Tikmēr Barons kvartāls rindās 12 punktus guva Taurs Jogela, bet Deniss Krestiņins iemeta par punktu mazāk.

Lai gan Ventspils basketbolistiem pirmajā puslaikā visu laiku bija vadībā, viņiem lielāku pārsvaru iegūt neizdevās, bet trešās ceturtdaļas vidū Barons kvartāls uz nelielu brīdi izvirzījās vadībā ar 50:48. Tomēr atlikušajā laikā laukumā dominēja “Ventspils” komanda, tiekot pie trešā panākuma tikpat spēlēs.

Savukārt Jūrmalā notikušajā spēlē “Ogre”/”Kumho Tyre” labā Gints Antrops guva 17, Jānis Pozņaks un Roberts Niedra pa 14 punktiem. Tikmēr laukuma saimniekiem Uģis Pinete sameta 14, bet Edgars Jeromanovs un Artūrs Strēlnieks pievienoja pa 13 punktiem katrs.

Ogre/Kumho Tyre gandrīz visu spēli bija vadībā, trešajā ceturtdaļā panākot 58:41 savā labā, beigās pārsvaru droši nosargājot, tiekot pie otrā panākuma trīs spēlēs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.