Ventspils basketbolisti BBL kausa pusfinālā sagrauj Šiauliai ar 59 punktu pārsvaru

Latvijas čempionāta bronzas medaļniece Ventspils sestdien guva negaidīti pārliecinošu uzvaru Triobet Baltijas līgas kausa izcīņas pusfināla spēlē, ar 59 punktu pārsvaru sagraujot iepriekšējo trīs sezonu BBL čempioni Šiauliai no Lietuvas.

Valmierā notikušajā spēlē ventspilnieki triumfēja ar rezultātu 103:44 (21:10, 25:11, 28:11, 29:12). Aizvadītajā mačā Ventspils laukumā dominēja jau no pirmajā minūtēm un katrā no ceturtdaļām ļāva pretiniekiem gūt vien 10-12 punktus, kamēr paši bija ievērojami rezultatīvāki.

Uzvarētājiem pa 13 punktiem guva Villijs Dīns, Aigars Šķēle un Toms Leimanis, kurš arī savāca sešas atlēkušās bumbas. Savukārt ar 12 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās debitants Rihards Kuksiks, bet 11 punktus guva Ronalds Zaķis.

Kā vēstīts, ventspilnieki par Kuksika pievienošanos paziņoja vien piektdien, noslēdzot līgumu līdz decembrim.

Tikmēr Šiauliai sastāvā 12 punktus iemeta Darjus Gvezdausks. Vēl vienā cīņā, kas sāksies plkst.17.30, pagājušās sezonas Latvijas čempione Valmiera/ORDO Vidzemes Olimpiskā centra hallē uzņems Igaunijas čempionvienību Tallinas Kalev/Cramo.

Pusfināla cīņu uzvarētāji svētdien cīnīsies par BBL kausu, bet zaudētāji mērosies spēkiem par trešo vietu.

BBL kausa uzvarētāji saņems 5000 eiro lielu prēmiju.