VEF Rīga pastiprina sastāvu ar amerikāņu saspēles vadītāju Gediju

0 Komentāru
VEF Rīga pastiprina sastāvu ar amerikāņu saspēles vadītāju Gediju
Foto: vefriga.com ()

Latvijas vicečempione basketbolā VEF Rīga papildinājusi sastāvu ar amerikāņu saspēles vadītāju Abdulu Gadiju, informē klubs.

“Gedijs spēj organizēt spēli un izveidot labas situācijas komandas biedriem, kā arī gūt punktus pats. Iepriekšējās divās sezonās Abduls ieguvis pieredzi Itālijā, kur demonstrēja solīdu sniegumu. Ceram, ka viņš lieliski iederēsies mūsu kolektīvā un palīdzēs pilnveidot VEF Rīga spēli, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus šajā sezonā,” izteicās VEF Rīga galvenais treneris Jānis Gailītis.

Gedijs, kuram pašlaik ir 24 gadi, četras sezonas (2009-2013) pārstāvējis Vašingtonas Universitātes Huskies basketbola komandu, ar kuru divas reizes izdevās sasniegt Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionāta izslēgšanas turnīru jeb Marta trakumu.

Pēc tam Gedijs karjeru turpināja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Attīstības līgā, bet iepriekšējās divas sezonas viņš pavadīja Itālijas A sērijas komandā Boloņas Virtus.

 

Starpsezonā VEF Rīga ir bijusi diezgan aktīva, jo tā papildinājusi sastāvu ar zināmiem Latvijas basketbolistiem Jāni Blūmu, Armandu Šķēli, Kasparu Vecvagaru un Iļju Gromovu. Latvijas galvaspilsētas kluba rindās būs arī Arnolds Helmanis un Kristofers Ričardss, kuri pērn pārstāvēja Liepāja/Triobet, kā arī lietuvietis Arns Labucks, kurš VEF Rīgu jau pārstāvēja 2009./2010.gada sezonā. Vēl komandai ir līgumi ar Mārtiņu Meieru un jauno Eduardu Hāzneru.

Šonedēļ uz divu mēnešu pārbaudes laiku VEF Rīga klubam pievienojās arī serbu spēka uzbrucējs Nemanja Bezbradics.

 

0 Komentāru