Komentāri
VEF Rīga pārtrauc sadarbību ar Mazuru; par galveno treneri kļūst spānis Frade
Foto: Carlos Aciego / UB LA PALMA

Latvijas čempionvienība basketbolā VEF Rīga pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi sadarbību ar galveno treneri Nikolaju Mazuru, bet viņa vietu ieņems spānis Karloss Frade, informē klubs. Kā vēsta Fradi pārstāvošā aģentūra, līgums ar speciālistu noslēgts uz trim sezonām.

Tikmēr treneru asistentu kolektīvs čempionvienībā paliks nemainīgs. Pagājušā sezona Mazuram bija pirmā pie VEF Rīga stūres. Lai gan klubam neizdevās sasniegt VTB un Eiropas kausa izslēgšanas spēles, tas Aldaris LBL finālsērijā pārspēja Ventspili un kļuva par Latvijas čempionu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik 40 gadus vecais Frade līdz šim strādājis ar Spānijas jauniešu izlasi un piecus gadus bijis iesaistīts darbā NBA. Viņam ir pieredze galvenā trenera amatā Eiropas kausa sacensībās spēlējošā klubā Sēkešfehērvāras Alba Fehervar no Ungārijas.

Tikmēr jaunais VEF Rīga galvenais treneris Frade izteicās, ka Latvijā un tās galvaspilsētā ir senas basketbola tradīcijas. “Būšu lepns strādāt šajā organizācijā un darīšu visu iespējamo, lai saglabātu tās reputāciju un līdz šim sasniegtos panākumus. VEF Rīga ir Eiropā zināms kā nopietns klubs, profesionāla sporta organizācija ar lielu vārdu un perspektīviem jauniem spēlētājiem tās sistēmā. Ar nepacietību gaidu darbu ar latviešu spēlētājiem, lai palīdzētu viņiem uzlabot savas prasmes un pacelt Latvijas basketbola līmeni,” pauda spāņu speciālists.

Paredzams, ka Frade Rīgā ieradīsies jūlija sākumā, kad arī notiks VEF Rīga preses konference par 2015./2016. gada sezonu un jaunā trenera iepazīstināšana ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl