VEF Rīga lauž līgumu ar Nenkivilu; treneru kolektīvu papildina Feldmanis

Pievienot komentāru
VEF Rīga lauž līgumu ar Nenkivilu; treneru kolektīvu papildina Feldmanis
Foto: LETA

VEF Rīga” pēc abpusējas vienošanās lauzusi līgumu ar amerikāņu spēka uzbrucēju Kītonu Nenkivilu, kā arī galvaspilsētas klubs treneru kolektīvam piesaistījis Raimondu Feldmani, ceturtdien preses konferencē paziņoja komandas galvenais treneris Jānis Gailītis.

Pagājušajā piektdienā VEF Rīga, turpinot neveiksmīgo sezonas sākumu, Aldaris LBL spēlē ar 81:89 piekāpās BK Ventspils komandai, kas 24 stundas vēlāk lika no amata atbrīvot galveno treneri Karlosu Fradi. Uzreiz pēc tam VEF Rīga pavēstīja, ka turpmāk galvenā trenera pienākumus pildīs līdzšinējais Frades palīgs Gailītis, vēlāk apstiprinot, ka viņš amatā atradīsies vismaz līdz sezonas beigām.

Gailīša debijas mačā VEF Rīga pirmdien VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar 93:104 piekāpās Latvijā labi zināmā lietuviešu speciālista Rima Kurtinaiša vadītajam Maskavas apgabala klubam Khimki. Kā atklāja pats Gailītis, saņemot piedāvājumu, tam uzreiz piekritis, un viņš ir pateicīgs kluba vadībai, ka tā devusi iespēju un uzticējusies.

“VEF Rīga jau ilgi ir mans klubs, jūtos kā mājās, esmu strādājis ar visiem treneriem, kas šeit bijuši. Tas ir devis zināmu pieredzi, un tagad kopā ar palīgiem esmu gatavs vadīt komandu, tiecoties pēc mērķiem. Esam pilnībā gatavi iet uz LBL titulu, kā arī cīnīsimies Vienotajā līgā, kaut šobrīd situācija mums nav pārāk pozitīva,” stāstīja jaunais komandas galvenais treneris.

“Treneru sastāvam piesaistīts Feldmanis kā viens no palīgiem, tāpēc tagad būšu es, Jevgēņijs Kosuškins un Raimonds, kurš ir cilvēks ar lielu enerģiju un entuziasmu. Pēc savstarpējas vienošanās komandu atstājis Nenkivils, kurš daudz palīdzēja sezonas laikā, esam ļoti apmierināti ar viņa izdarīto, bet situācija izveidojusies tāda. Procesā ir sarunas ar jaunu spēlētāju, varbūt rīt vai parīt varēsim atklāt konkrētāk, bet šobrīd sīkāk nevaram komentēt. Tas būs garais spēlētājs Nenkivila vietā,” gaidāmās izmaiņas komentē Gailītis.