Komentāri
“VEF Rīga” komanda pārtraukusi līgumu ar Bezbradicu
Foto: vefriga.com ()

Latvijas vicečempione basketbolā “VEF Rīga” pārtraukusi sadarbību ar serbu basketbolistu Nemanju Bezbradicu, kurš nav izturējis pārbaudes laiku, vēsta vienība.

Vasarā Bezbradica Rīgas klubam pievienojās uz divu mēnešu pārbaudes laiku, kas vēlāk tika pagarināts līdz 30.novembrim.

Sešās “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēlēs Bezbradicam bija vidēji 9,7 minūtēs 2,5 punkti un 3,0 atlēkušās bumbas, bet septiņās VTB Vienotās līgas spēlēs viņam vidēji 20,7 minūtēs 6,9 punkti un 4,4 atlēkušās bumbas.

Savas profesionālā basketbolista gaitas Bezbradica sāka Serbijas klubā Belgradas OKK, bet pēc tam viņš spēlēja arī citā šīs pilsētas komandā “Radnički”. Savukārt 2013.gadā spēlētājs pievienojās “Partizan”, kur nospēlēja divas sezonas, kļūstot par Serbijas čempionu un iegūstot pieredzi arī ULEB Eirolīgā.

Pagājušajā sezonā Bezbradica spēlēja Bosnijas un Hercegovinas komandas Mostaras “Zrinjski” sastāvā, kur viņam četrās spēlēs vidēji 13,0 punkti un 8,3 atlēkušās bumbas. Martā Bezbradica parakstīja līgumu ar Itālijas A sērijas komandu Varēzes “Pallacanestro”, taču komandā tā arī neuzspēlēja birokrātisku iemeslu dēļ. Itālijas klubs bija paredzējis basketbolistu izmantot FIBA Eiropas kausa spēlēs, taču tas bija pārsniedzis pieteicamo spēlētāju skaitu, un serbs komandai varēja palīdzēt tikai treniņos.

Pirms šīs sezonas Bezbradica trenējās ar citu Itālijas A sērijas vienību Pezāro “Consultinvest”.

Bezbradica spēlējis visa vecuma Serbijas jauniešu izlasēs.

“VEF Rīga” pašlaik ar sešām uzvarām sešās spēlēs atrodas LBL līderpozīcijā, bet Vienotajā līgā ar trim uzvarām septiņos mačos ir septītajā pozīcijā.

Lasi vēl