Valsts prezidents pievienojies 6. spēlētāja lokam un izlasei dāvā karogu

Pievienot komentāru
Valsts prezidents pievienojies 6. spēlētāja lokam un izlasei dāvā karogu
Foto: basket.lv

Valsts prezidents Raimonds Vējonis apmeklējis Latvijas basketbola valstsvienības atvērto biroju Rūdolfa Blaumaņa ielā 10, kur uzrakstīja savu novēlējumu komandai uz īpašās līdzjutēju sienas, oficiāli pievienojās 6. spēlētāju lokam, kā arī uzdāvināja valstsvienībai Latvijas karogu.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps un valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis iepazīstināja R. Vējoni ar komandas gatavošanos Eiropas čempionāta finālturnīram, kas 5. septembrī sāksies Rīgā.

“Būsim devīgi – sametīsim pretiniekiem pilnus grozus!” tā skan Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa novēlējums Latvijas basketbolistiem, ko valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis traktēja, kā akceptu uzbrūkošajam spēles stilam, aizmirstot par aizsardzību.

FOTO: Prezidents Vējonis, Māris Štrombergs, Kristaps Porziņģis starp Latvijas 6. spēlētājiem!

“Kā aizsardzības ministrs mūsu karavīriem, kuri devās misijās, dāvāju Latvijas karogu. Basketbola komanda Eiropas čempionātu sāks savās mājās, bet arī tā būs svarīga misija ar lielu mērķi – tikt uz olimpiskajām spēlēm. Esmu pārliecināts, ka Arēnas tribīnēs būs daudz Latvijas karogu, bet šo dāvinu, lai ārpus laukuma tas visu laiku atgādinātu, ka jūs pārstāvat Latviju. Lai tas plīvo pēc iespējas augstāk! Ja plīvos olimpiskajās spēlēs – būs pavisam labi,” akcentēja R. Vējonis.

Prezidents atklāja, ka noteikti apmeklēs Latvijas valstsvienības spēles ar Lietuvas un Igaunijas komandām, kā arī, ja darba grafiks ļaus, arī citas spēles. “Šovakar man paredzēts treniņš, bet nedēļas nogalē piedalīšos Krastu mačā,” R. Vējonis informēja par tuvākajām aktivitātēm basketbolā.

LBS pārstāvji Valsts prezidentam uzdāvināja EuroBasket2015 oficiālo bumbu ar Ainara Bagatska autogrāfu, kā arī pasniedza “6. spēlētāja” aproci.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins un LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps Valsts prezidentam izrādīja Latvijas basketbola valstsvienības atvērto biroju, kurā norit gatavošanās Eiropas čempionātam un ikviens mūsu komandas atbalstītājs var atstāt savu novēlējumu basketbolistiem. Eiropas čempionāta laikā plakāti ar novēlējumiem tiks izvietot komandas ģērbtuvē.