Valmieras/ORDO basketbolisti uzvar arī otrajā BBL spēlē

Latvijas čempione basketbolā Valmiera/ORDO Triobet Baltijas Basketbola līgas spēlē trešdien ar rezultātu 82:62 (18:16, 15:22, 18:7, 31:17) viesos uzvarēja Igaunijas vienību TTU, tiekot pie otrā panākuma.

Tikmēr Jēkabpils ar rezultātu 72:76 (21:17, 18:14, 18:25, 15:20) savā laukumā piekāpās Pasvāles Pieno žvaigždes no Lietuvas.

Valmieras komandas uzvaru ar 21 punktu kaldināja Mārtiņš Laksa, 16 punkti Laurim Blauam, bet 11 punkti un desmit bumbas zem groziem Ervīnam Jonātam. Savukārt pretiniekiem 22 punktus sameta Jonass Jervalainens.

Pirmajā ceturksnī neliels pārsvars bija valmieriešiem, tomēr TTU basketbolist mača otrajā nogrieznī izlīdzināja spēles gaitu un pirmo puslaiku uzvarēja ar rezultātu 38:33. Trešās trešdaļas vidū Valmiera/ORDO panāca pretiniekus (41:41), bet ceturksni noslēdza jau ar sešu punktu pārsvaru (51:45). Ceturtās ceturtdaļas pirmajās minūtēs viesi iekrāja desmit punktu pārsvaru, vadību noturot līdz mača finālsvilpei un svinot uzvaru ar rezultātu 82:62.

Valmiera/ORDO jauno BBL sezonu sāka pagājušajā nedēļā, kad ar rezultātu 85:52 droši pieveica Rakveres Tarvas komandu no Igaunijas.