Valmieras un Ventspils basketbolisti cīnīsies par BBL kausu

0 Komentāru
Valmieras un Ventspils basketbolisti cīnīsies par BBL kausu
Foto: F64

Sestdien, 24.septembrī, un svētdien, 25.septembrī, Viasat Sport Baltic pārraidīs BBL kausa izcīņas spēles, kurās par uzvaru turnīrā cīnīsies Valmiera/ORDO, Ventspils, Šiauliai un Kalev/Cramo.

Pēc gada pārtraukuma Baltijas basketbola līgas sezonu atkal ievadīs BBL kausa izcīņa, kas šoreiz notiks Vidzemes olimpiskajā centrā Valmierā. Pusfinālos Latvijas čempioni Valmiera/ORDO tiksies ar visu laiku titulētāko Igaunijas klubu Kalev/Cramo, bet Ventspils basketbolistu pretinieki būs pēdējo trīs gadu BBL čempioni Šiauliai.

Māris Lindenbaums, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Valmieras basketbolā aizvien turpinās īpašs laiks, jaunā sezona pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē jāsāk, esot Latvijas čempionu statusā. Tomēr Baltijas mērogā Valmierai lielu panākumu joprojām nav. Tas pastiprināti varētu vairot vidzemnieku apņēmību savu skatītāju priekšā virs galvām pacelt BBL kausu! Lai to paveiktu, jāsāk ar pusfinālu, kur pretiniekos Igaunijas visu laiku nopelniem bagātākais basketbola klubs Kalev/Cramo, kas jaunās sezonas modelī jau tagad iekļāvis četrus amerikāņu basketbolistus.”

Guntars Jonāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”BBL kausa atklāšanas spēlē savā starpā tiksies pēdējo trīs sezonu BBL čempioni Šiauliai un deviņkārtējie Latvijas čempioni BK Ventspils. Arī ventspilnieki ir uzvarējuši BBL, bet BBL kausu nav izcīnījusi ne viena, ne otra komanda. Izcīnīt trofeju ir jauns izaicinājums abām!.”

BBL kausa izcīņa kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 24.septembrī

17:25 Valmiera/ORDO – Kalev/Cramo

21:30 Ventspils – Šiauliai

Svētdien, 25.septembrī

18:25 Fināls

20:40 Spēle par 3.vietu

0 Komentāru