“Valmiera”/ORDO pirmajā BBL astotdaļfināla mačā droši uzvar Raplas “Avis”

Latvijas čempione “Valmiera”/ORDO otrdien pirmajā “Triobet” Baltijas Basketbola līgas astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 78:65 viesos droši pieveica Igaunijas komandu Raplas “Avis”.

Jau spēles sestajā minūtē valmierieši pirmoreiz ieguva desmit punktu pārsvaru (15:5). Kaut otrās ceturtdaļas otrajā pusē pretinieki Latvijas komandas pārsvaru samazināja līdz četriem punktiem (38:34), viesi darbojās ļoti pārliecinoši un kopumā jautājumi par uzvarētāju nebija.

Valmieras komandai ar 21 punktu palīdzēja Demjers Pitss, bet attiecīgi 17 un 14 punktus pievienoja Eštons Mičels un Artūrs Bērziņš. Tikmēr “Avis” sastāvā 22 punktus sameta Martins Pāsoja.

Sacensību pamatturnīrā valmierieši ar deviņām uzvarām 12 mačos B apakšgrupā izcīnīja otro vietu, kamēr “Avis” ar astoņiem panākumiem bija trešā A apakšgrupā.

Valmieras komanda tikai jau pie 14.uzvaras pēdējās 15 spēlēs visos turnīros. Vienīgo zaudējumu tā piedzīvoja izšķirošajā mačā par pirmo vietu apakšgrupā BBL turnīrā, kad piekāpās Pasvāles “Pieno žvaigždes”. Savukārt “Avis” otrdien zaudēja jau sestajā BBL spēlē pēc kārtas.