Valmiera/ORDO komandai pievienojas Lauris Blaus

Komentāri
Valmiera/ORDO komandai pievienojas Lauris Blaus
Foto: LETA

Aldaris Latvijas Basketbola līgas komandas Valmiera/ORDO sastāvam pievienojas latviešu centra spēlētājs Lauris Blaus.

Pašlaik 25 gadus vecais un 208 centimetrus garais basketbolists sezonas pirmo pusi pavadīja Lietuvas komandā Pasvāles Pieno žvaigzdes. Blaus piedalījās sešās FIBA Eiropas kausa spēlēs, kurās latviešu centrs izcēlās ar 6,7 punktiem un 3,7 atlēkušajām bumbām vidēji 15 laukumā pavadītajās minūtēs. Lietuvas čempionātā aizvadītas 14 spēles, kurās Blauam vidēji gūti 4,7 punkti un izcīnītas trīs atlēkušās bumbas.

”Viens no aizvadītās sezonas Liepājas kluba līderiem Lauris Blaus būs ļoti labs pastiprinājums mums centra pozīcijā. Gan Dāvis Rozītis, gan Viktors Iļjins, ja runājam par viņiem kā pamata centriem, līdz šim līdz galam nav attaisnojuši uz viņiem liktās cerības,” norādīja kluba ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš. “Ceru, ka līdz ar iekšējo konkurenci arī viņi abi “pamodīsies” un spēs rādīt to sniegumu, ko no viņiem sagaidām. Turklāt Rozītis var spēlēt arī ceturtā numura pozīcijā, kur acīmredzot viņu nāksies izmantot laikā, kad Haralds Kārlis dziedēs savainojumu. Ervīns Jonāts epizodiski tiks iespēlēts trešā numura pozīcijā. Jau šorīt Lauris ir ieradies Valmierā un centīsies maksimāli ātri iekļauties komandā.”

Pērnā gada sezonā Blaus bija Liepāja/Triobet komandas līderis, kopumā LBL aizvadot 54 spēles, kurās vidēji guva 13 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas zem groziem. Blaus Liepājas klubā spēlēja kopš 2013.gada septembra, kad turp pārcēlās no VEF Rīga komandas.

FOTO: Lauris Blaus uz basketbola laukuma

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl