Vairākas NBA komandas interesējas par Porziņģa iegūšanu

Komentāri
Vairākas NBA komandas interesējas par Porziņģa iegūšanu
FOTO: AFP

Amerikāņu sporta portāls ESPN ziņo, ka vairākas Nacionālās basketbola asociācijas komandas interesējušās par Ņujorkas “Knicks” spēlētāja Kristapa Porziņģa iegūšanu ar maiņas palīdzību.

Uz šādu soli komandas, iespējams, motivējušas nesenā Porziņģa izvēle neierasties uz tikšanos ar “Knicks” prezidentu Filu Džeksonu pēc aizvadītās sezonas. Tomēr nav skaidrs, vai šāda interese novedusi līdz kādām sarunām par maiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaidrs, ka Porziņģa vērtība šobrīd ir augsta, un “Knicks” varētu iegūt kādu vērtīgu spēlētāju. Lai gan Porziņģis nav apmierināts šī brīža kārtību “Knicks” organizācijā, vairākas reizes viņš izteicies, ka vēlās palikt Ņujorkā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl