Komentāri
Vai Voltons kļūs par Porziņģa un Knicks galveno treneri?
Foto: EPA/LETA

Latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas Knicks vadība veikusi pārrunas ar pašreizējās līgas čempiones Goldensteitas Warriors galvenā trenera palīgu Lūku Voltonu par iespējamu šīs vienības pārņemšanu.

Sezonas laikā no Knicks galvenā trenera amata tika atbrīvots Dereks Fišers, bet viņa vietā stājās līdzšinējais palīgs Kurts Rembiss, kurš šajā amatā noslēdza atlikušo sezonas daļu. Tomēr Ņujorkas klubs šobrīd ir galvenā trenera meklējumos, lai gan arī Rembiss tiek uzskatīts kā viens no kandidātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta ietekmīgais Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN, Knicks prezidents Fils Džeksons veicis pārrunas ar Voltonu, kurš savulaik kā spēlētājs spēlēja Džeksona trenētajā Losandželosas Lakers vienībā.

Šobrīd 36 gadus vecais Voltons strādā Warriors klubā, bet viņš vadīja šo vienību sezonas pirmajā daļā, kad veselības problēmu dēļ to nevarēja darīt komandas galvenais treneris Stīvs Kerrs. Tobrīd 43 mačos Goldensteitas klubs izcīnīja 39 uzvaras, turklāt Voltons saņēma daudz uzslavu par paveikto darbu.

Voltona vadībā Warriors uzvarēja sezonas pirmos 24 mačus, kas ir NBA rekords. Viņš tika nosaukts par sezonas pirmā mēneša labāko līgas treneri.

Lasi vēl