Vai Porziņģis tomēr paliks bez Entonija – ko saka ESPN?

0 Komentāru
Vai Porziņģis tomēr paliks bez Entonija – ko saka ESPN?
FOTO:AP/EPA/AFP/LETA/scanpix

Latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas komanda Ņujorkas “Knicks” vēl joprojām mēģina vienības līderi Karmelo Entoniju aizmainīt uz pērnās sezonas čempioni Klīvlendas “Cavaliers”, pretī cenšoties iegūt Kevinu Lavu, vēsta ESPN.

Pēdējo nedēļu laikā uzvirmojušas spekulācijas par 32 gadus vecā Entonija nākotni “Knicks” komandā. Ar šo klubu viņu saista līgums līdz 2019.gadam, kas viņam par šo un nākamajām divām sezonām kopumā ļaus nopelnīt teju 80 miljonus dolāru (76,4 miljonus eiro). Tiesa, Entonija kontraktā ir punkts, kas liedz viņu bez paša atļaujas aizmainīt uz citu klubu. Basketbolists gan licis manīt, ka varētu atteikties no šī punkta līgumā.

Jau tika vēstīts, ka “Knicks” iepriekšējais mēģinājums aizmainīt Entoniju uz “Cavaliers” komandu cieta neveiksmi.

Kā ESPN pastāstījuši komandai pietuvināti avoti, “Cavaliers” labprāt iegūtu Entoniju, jo Klīvlendas komandas zvaigzne Lebrons Džeimss ir viņam tuvs draugs. Tiesa, “Cavaliers” darījumam piekristu tikai tad, ja nebūtu jāatsakās no Lava.

Tāpat “Knicks” pārrunājot iespējas aizmainīt Entoniju uz “Clippers” vienību, turklāt neprasot pretī kādu no Losandželosas komandas lielajām zvaigznēm Krisu Polu, Bleiku Grifinu un Deandrē Džordanu. Iepriekš Ņujorkas komanda veica pārrunas arī ar Bostonas “Celtics”, bet bostonieši sākotnēji atsacījās no iespējas iegūt Entoniju savā īpašumā. NBA klubi maiņu darījumus var veikt līdz 23.februārim.

0 Komentāru