Komentāri
Vai Latvija šoreiz iebalsos Porziņģi? Sākusies balsošana par NBA Visu zvaigžņu spēles dalībniekiem
Foto: AFP/ SCANPIX

Svētdien ir sākusies balsošana par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Visu zvaigžņu spēles sākumsastāva spēlētiejiem.

Jau ziņots, ka šosezon ir krasi mainīta Zvaigžņu spēles sākumsastāvu noteikšanas kārtība. Balsošanā var piedalīties ne tikai līdzjutēji, bet arī paši pasaules labākās basketbola līgas spēlētāji, kā arī Ziemeļamerikas mediju pārstāvji. Mainot balsošanas sistēmu panākts, ka līdzjutēju viedoklim būs mazāka nozīme starta sastāvu noteikšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šosezon līdzjutēji balsis skaitīsies kā 50% no kopējā balsojuma, bet pa 25% no balsīm piederēs patlaban aktīvajiem līgas basketbolistiem un Ziemeļamerikas medijiem. Basketbolisti varēs balsot gan par sevi, gan saviem komandas biedriem.

Foto: Porziņģis pērnās sezonas Uzlecošo zvaigžņu spēlē

Balsošanā līdzjutēji, basketbolisti un mediji savas balsis var atdot par trim garajiem spēlētājiem un diviem aizsargiem katras konferences komandā, tajā skaitā arī par Kristapu Porziņģi no Ņujorkas “Knicks” komandas un Dāvi Bertānu no Sanantonio “Spurs”.

Līdzjutēji par NBA Visu zvaigžņu spēles dalībniekiem var balsot līgas mājaslapā “nba.com”, aplikācijā “NBA”, sociālajās vietnēs “Facebook” un “Twitter”, kā arī meklētājā “Google”. Iepriekšējā sezonā “Knicks” latviešu zvaigznei Porziņģim pietrūka 100 000 balsu, lai iekļūtu NBA Visu zvaigžņu spēles Austrumu konferences sākumsastāvā, bet vēlāk viņš netika izraudzīts arī starp rezervistiem.

Tiesa, liepājnieks piedalījās NBA Uzlecošo zvaigžņu spēlē, kur Starptautiskās komandas sastāvā guva 30 punktus. NBA Uzlecošo zvaigžņu spēlē sacentās spilgtākie pirmgadnieki un labākie no spēlētājiem, kas NBA aizvada otro sezonu. Līdzjutēji NBA Visu zvaigžņu spēles sākumsastāvu nosaka jau kopš 1974./1975.gada sezonas.

NBA Visu zvaigžņu spēle norisināsies 19.februārī Ņūorleānā. Sākotnēji šim paraugmačam bija jānorisinās Šarlotē, bet vēlāk tas tika pārcelts uz Ņūorleānu, jo Ziemeļkarolīnas štatā, kur atrodas Šarlote, noteikumi diskriminē transpersonas to iespējās izvēlēties tualeti. Iepriekš Ņūorleānā NBA Visu zvaigžņu spēle norisinājās 2008. un 2014.gadā. Iepriekšējā sezonā NBA Visu zvaigžņu spēle notika Kanādas pilsētā Toronto. Šī bija pirmā reize, kad pasākums tika rīkots ārpus ASV robežām.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl