Komentāri

NBA jauno spēlētāju izvēles ceremonija jeb drafts notiks 26. jūnijā plkst. 02.00 pēc Latvijas laika Bruklinā. Paredzams, ka Kristaps Porziņģis kļūs par visu laiku augstāk izvēlēto latviešu spēlētāju. Kā atzina ESPN eksperts Čads Fords, tad, iespējams, ka latviešu uzbrucēju varētu izvēlēties arī kā pirmo vai otro numuru. Savukārt Frens Frančila uzsvēra, ka Porziņģis ir stabils NBA drafta TOP5 spēlētājs.

Kristapa mamma, Ingrīda Porziņģe sacīja, ka uzbrucēja iepriekšējais klubs Sevilla devis daudz spēlētāja attīstībā, jo bija iespēja spēlēt daudz nopietnākā līmenī.  ACB līgā Sevilla komandas sastāvā Kristaps šajā sezonā aizvadīja 32 spēles, vienā spēlē caurmērā gūstot 10,8 punktus, izcīnot 4,7 atlēkušās bumbas un bloķējot vienu pretinieku metienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Milzīga ietekme Kristapa basketbolista karjerā ir viņa tēvam Tālim un brālim Jānim. Tālis Porziņģis pēc tam, kad 37 gados pats beidza savu spēlētāja karjeru, zināja, ka abus dēlus sūtīs basketbolā. Savukārt Jānis Porziņģis palīdz brālim katru dienu uzlabot tehniskās un taktiskās spēles nianses.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl