Komentāri

NBA jauno spēlētāju izvēles ceremonija jeb drafts notiks 26. jūnijā plkst. 02.00 pēc Latvijas laika Bruklinā. Paredzams, ka Kristaps Porziņģis kļūs par visu laiku augstāk izvēlēto latviešu spēlētāju. Kā atzina ESPN eksperts Čads Fords, tad, iespējams, ka latviešu uzbrucēju varētu izvēlēties arī kā pirmo vai otro numuru. Savukārt Frens Frančila uzsvēra, ka Porziņģis ir stabils NBA drafta TOP5 spēlētājs.

Kristapa mamma, Ingrīda Porziņģe sacīja, ka uzbrucēja iepriekšējais klubs Sevilla devis daudz spēlētāja attīstībā, jo bija iespēja spēlēt daudz nopietnākā līmenī.  ACB līgā Sevilla komandas sastāvā Kristaps šajā sezonā aizvadīja 32 spēles, vienā spēlē caurmērā gūstot 10,8 punktus, izcīnot 4,7 atlēkušās bumbas un bloķējot vienu pretinieku metienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Milzīga ietekme Kristapa basketbolista karjerā ir viņa tēvam Tālim un brālim Jānim. Tālis Porziņģis pēc tam, kad 37 gados pats beidza savu spēlētāja karjeru, zināja, ka abus dēlus sūtīs basketbolā. Savukārt Jānis Porziņģis palīdz brālim katru dienu uzlabot tehniskās un taktiskās spēles nianses.

Lasi vēl