Sabīni laipni cienā ar čipšiem!

Komentāri

Arī pēc Latvijas-Čehijas mača, kurā uzvarēja mūsējie, rubrikas Sabīnes bumbas vadītāja bija acīga un ķēra katru momentu, kas nav redzams tiešraižu kamerās. Šoreiz par to, kas notiek tad, kad fani jau devušies savās gaitās.

Pēc spēlēs Arēnā Rīgā viss ir slēgts – palikuši vairs tikai apsargi un apkopēji. Varbūt vēl kaut kādi garāmgājēji, bet tie nav fani. Personāls brīvajā laikā atpūšas, “atvelkot elpu”  un pamielojoties ar čipšiem, kuri, kā viņi paši atzīst, ir ļoti garšīgi. Kāds laipns puisis, apveltīts ar labām manierēm, arī Sabīnei piedāvāja kādu čipsi mazliet samulsinot visādi citādi apsviedīgo Sabīni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko dara pārējie darbinieki pēc spēles beigām, skaties rubrikas Sabīnes bumbas īpašajā sižetā!

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl