Vācijas basketbolisti neļauj gruzīniem sarūpēt vēl vienu pārsteigumu
Autors: LETA/AFP

Vācijas basketbola izlase Eiropas čempionāta B apakšgrupas mačā sestdien Telavivā ar rezultātu 67:57 (19:19, 22:17, 14:16, 12:5) pārspēja Gruziju.

Pirmajā puslaikā neliels pārsvars bija vāciešiem, bet trešajā ceturtdaļā gruzīni pārņēma vadības grožus. Tiesa, Vācijas basketbolisti ceturto ceturtdaļu iesāka ar izrāvienu 12:2, kas vēlāk ļāva izcīnīt uzvaru.
Vāciešiem rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Atlantas “Hawks” spēlētājs Deniss Šrēders, kurš pamanījās pieļaut arī deviņas kļūdas.
Tikmēr Gruzijas izlases rindās ar 14 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Zaza Pačulija, no NBA čempiones Goldensteitas “Warriors”.
Kā vēstīts, čempionāta pirmajā mačā Gruzija pārsteidzoši ar 79:77 pārspēja Lietuvu.
B apakšgrupā Vācijas basketbolisti izcīnījuši divas uzvaras divās spēlēs, bet viens panākums vienā mačā ir Itālijai. Tikmēr Gruzija izcīnījusi vienu uzvaru vienā spēlē, bet ar zaudējumiem čempionātu iesākušas Lietuva, Izraēla un Ukraina.
Plkst.18.30 tiksies Itālija un Ukraina, bet plkst.21.30 lietuvieši spēkosies ar Izraēlu