Komentāri
Nabadzīgās komandas nevarēs spēlēt Turkish Airlines Eirolīgā
Foto: AFP/Scanpix

Nākamajā sezonā Turkish Airlines Eirolīgas turnīrā basketbolā varēs piedalīties tikai tādas komandas, kuru budžets būs vismaz četru miljonu eiro apmērā.

Eirolīga izsludinājusi finansiālos noteikumus, kas pieņemti, lai klubu budžeti būtu sabalansētāki. Organizatori pavēstījuši, ka komandas, kuru budžets nebūs vismaz četri miljoni, nedrīkstēs piedalīties Eiropas prestižākajā klubu turnīrā. Tāpat klubam dalība sacensībās var tikt atteikta parādu vai liela budžeta deficīta dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, VEF Rīga komanda pagājušajā sezonā trešo reizi piedalījās Turkish Airlines Eirolīgas kvalifikācijas turnīrā, tomēr rudenī tika izsludināts, ka tās budžets ir vien divu miljonu eiro apmērā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl