Viktorija Kamaza

Autors: Viktorija Kamaza

Sporta redaktore ar sasodīti pozitīvu attieksmi!

Komentāri
Turam īkšķus! Šovakar Bertāna ”Darussafaka Dogus” cīnīsies par iekļūšanu Eirolīgas play-off
Foto: euroleague.net

Šovakar Eirolīgas turnīra atslēgas mačā pēdejo ceļazīmi uz iekļūšanu play – off  izspēlēs Stambulas klubs ”Darussafaka Dogus” un Belgradas “Crvena Zvezda”.

Pirms nedēļas ”Darussafaka Dogus” izdarīja visu iespējamo un neiespējamo, izbraukumā papildlaikā apspēlējot  Strēlnieka Bambergas ”Brose”komandu. Šī uzvara atstāja cerības turkiem uz play-off. Šodienas spēlē viens no galvenajiem plusiem, viennozīmīgi būs mājas arēnas priekšrocības.

”Darussafaka Dogus” sava laukumā ir izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas un astoņas no pēdējām deviņām cīņām, savukārt pretinieki izbraukumā piekāpās trijos no iepriekšējiem četriem mačiem. Taču neaizmirsīsim, ka šosezon Belgradas komanda jau vairākas reizes sagādāja pārsteigumus, un noteikti, ka arī šajā cīņā “Crvena Zvezda” cīnīsies līdz pēdējam. Serbi liks uzsvaru uz savām stiprajām pusēm – jaudīgu sastāvs, lielisku ”fiziku”, milzīga pašatdevi un labi noorganizētu uzbrukumu.

Guntars Jonāns, Viasat Sport Baltic komentētājs

Guntars Jonāns, Viasat Sport Baltic komentētājs

Kas gan var būt vēl aizraujošāks par regulārās sezonas pēdējo spēli, kurā tad arī savā starpā cīnās abas pretendentes uz vienīgo brīvo vietu izslēgšanas spēlēs!? Dairis Bertāns un ”Darussafaka” savās mājās uzņems ”Crvena Zvezda” no Belgradas. Bertana klubs vēl nav zaudējis Eirolīgas turnīrā Belgradas vienībai ne reizi, bet šīs sezonas pirmā tikšanās reize bija ļoti līdzīga, kurā ”Darussafaka” uzvarēja tikai ar trīs punktu starpību. Turcijas vienībai atkal būs vajadzīgs līderu cienīgs sniegums no Vanameikera un Kleiborna. Belgradas komandai, ļoti iespējams, būs jāiztiek bez Joviča. Jāpiemin, ka serbi nekad nav padevušies bez cīņas!

Spēles tiešraidi vēro video satura platformā Viaplay.lv un kanālā Viasat Sport Baltic plkst. 20:00!

Foto: Stambulas ”Darussafaka Dogus”

Foto: Belgradas ”Crvena Zvezda”

Lasi vēl