Komentāri

Ļoti emocionāls un smags brīdis pienācis Bostonas ”Celtics” basketbolista Aizejas Tomasa dzīvē. Sestdien traģiskā autoavārijā bojā gāja sportista māsa, taču, neskatoties uz lielo nelaimi, spēlētājs piedalījās svētdienas vakarā mačā pret Čikāgas ”Bulls”.

Bostonas ”Celtics” pirms NBA izslēgšanas spēļu pirmās kārtas mača ar ”Bulls” parūpējās par klusuma brīdi arēnā. Jau ziņojām, ka sestdien Vašingtonas apkaimē, iekļūstot autoavārijā, dzīvību zaudēja 22 gadus jaunā Šaina Tomasa. Tomēr Aizeja Tomass nolēma nedoties pie ģimenes uz Vašingtonu, bet piedalīties mačā ar ”Bulls”. Klusuma brīža laikā 28 gadus vecais basketbolists izplūda asarās, savukārt savu sniegumu veltīja māsas piemiņai. Tāpat sportista apavos bija iestrādāts teksts: “Dusi mierā, mazo māsiņ.” Tomass pret ”Bulls” guva 33 punktus, tomēr ”Celtics” ar 102:106 piekāpās Čikāgas vienībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: Tomasa veltītie apavi māsai

Foto: AP/SCANPIX

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl