Komentāri

Ļoti emocionāls un smags brīdis pienācis Bostonas ”Celtics” basketbolista Aizejas Tomasa dzīvē. Sestdien traģiskā autoavārijā bojā gāja sportista māsa, taču, neskatoties uz lielo nelaimi, spēlētājs piedalījās svētdienas vakarā mačā pret Čikāgas ”Bulls”.

Bostonas ”Celtics” pirms NBA izslēgšanas spēļu pirmās kārtas mača ar ”Bulls” parūpējās par klusuma brīdi arēnā. Jau ziņojām, ka sestdien Vašingtonas apkaimē, iekļūstot autoavārijā, dzīvību zaudēja 22 gadus jaunā Šaina Tomasa. Tomēr Aizeja Tomass nolēma nedoties pie ģimenes uz Vašingtonu, bet piedalīties mačā ar ”Bulls”. Klusuma brīža laikā 28 gadus vecais basketbolists izplūda asarās, savukārt savu sniegumu veltīja māsas piemiņai. Tāpat sportista apavos bija iestrādāts teksts: “Dusi mierā, mazo māsiņ.” Tomass pret ”Bulls” guva 33 punktus, tomēr ”Celtics” ar 102:106 piekāpās Čikāgas vienībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: Tomasa veltītie apavi māsai

Foto: AP/SCANPIX

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl