Titulētā Kauņas “Žalgiris” komanda otrdien Lietuvas Basketbola līgas (LKL) finālsērijas ceturtajā spēlē viesos ar 72:59 (17:23, 23:14, 24:15, 8:7) uzvarēja Panevēžas “Lietkabelis” vienību, nonākot uzvaras attālumā no kārtējā Lietuvas čempionu titula.

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām “Žalgiris” ir vadībā ar 3-1 un jau nākamajā mačā piektdien savā laukumā var tikt pie zelta medaļām. “Žalgiris” komandas rindās pa 16 punktiem iemeta Luks Lekavičs un Broks Motums, savukārt “Lietkabelis” vienības labā 16 punktus guva pieredzējušais Kšištofs Lavrinovičs.

Laukuma saimnieki bija labāki pirmajā ceturtdaļā, bet pēc puslaika ar 40:37 vadībā jau bija “Žalgiris”, kas teicami aizvadīja trešo spēles cēlienu, pirms pēdējām desmit minūtēm esot vadībā ar 64:52, beigās pārsvaru nosargājot.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.