Timmas seši precīzi tālmetieni un 27 punkti neglābj “Zeņit” no zaudējuma “Unics” basketbolistiem

Latviešu basketbolists Jānis Timma svētdien guva 27 punktus VTB Vienotās līgas spēlē, taču viņa pārstāvētā Sanktpēterburgas “Zeņit” savā laukumā ar 84:95 (22:20, 23:26, 14:21, 25:28) piekāpās ULEB Eirolīgas komandai Kazaņas “Unics”.

Timma šajā mačā laukumā bija 34 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā realizēja sešus no 11 tālmetieniem, abus divpunktu metienus un piecus no sešiem soda metieniem. Tāpat latvietim četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, trīs pārtvertas bumbas, divas kļūdas, divi bloķēti metieni, četras piezīmes un trīs izprovocēti noteikumu pārkāpumi. Timma šajā mačā tika pie 31 efektivitātes koeficienta punkta, kas bija pārliecinoši labākais rādītājs mačā. Krāslavietis bija rezultatīvākais “Zeņit” rindās, bet pretiniekiem ar 20 punktiem atzīmējās Kīts Lengfords.

Lielāko daļu no pirmā puslaika vadībā atradās “Zeņit”, bet trešajā ceturtdaļā viesi pārņēma vadību, palielinot savu pārsvaru un sarūpējot Sanktpēterburgas basketbolistiem zaudējumu ar 84:95.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.