Timmam septiņi realizēti tālmetieni un 33 punkti “Zenit” uzvarā

Latvijas izlases basketbolists Jānis Timma trešdien aizvadīja savu rezultatīvāko spēli ULEB Eiropas kausa izcīņas karjerā, ar 33 punktu guvumu palīdzot Sanktpēterburgas “Zenit” komandai gūt panākumu pirmā posma pēdējā spēlē.

Krievijas klubs savās mājās ar 82:72 (18:19, 16:25, 19:9, 29:19) pārspēja Malagas “Unicaja” no Spānijas. Timma kļuva par “Zenit” komandas varoni, jo nospēlētās 38 minūtēs un 13 sekundēs trāpīja piecus no sešiem divpunktu metieniem un septiņus no 17 tālmetieniem, kā arī realizēja abus “sodiņus”.

Tāpat viņš izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, tiekot pie “double-double”, kā arī izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, bloķējot divus metienus, pārtverot divas bumbas un pieļaujot trīs kļūdas. Viņš arī nopelnīja divas piezīmes un izprovocēja trīs pretinieku pārkāpumus, tiekot pie 36 efektivitātes rādītāja punktiem, kas viņam garantēs šīs kārtas vērtīgākā spēlētāja balvu.

“Zenit” aizvadīja teicamu spēles otro pusi, jo pēc puslaika zaudēja ar 34:44, taču pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts jau bija neizšķirts 53:53. Timma pēdējā ceturtdaļā iemeta 15 punktus, tostarp trīs tālmetienus, ļaujot Sanktpēterburgas klubam pārņemt vadību un beigās svinēt uzvaru. Vēl Ārons Raits un Raiens Tūlsons uzvarētājiem sameta pa 12 punktiem, bet “Unicaja” rindās Džamars Smits izcēlās ar 19 punktiem.

“Zenit”, kas jau pirms laba laika bija nodrošinājusi sev vietu otrajā posmā, C apakšgrupā izcīnīja sesto uzvaru astoņos mačos, kamēr tuvākajai sekotājai Minhenes “Bayern” ir pieci panākumi septiņos mačos.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!