Timma iemet 13 punktus Eirolīgas mačā; “Baskonia” uzvar un nostiprinās “play-off” zonā

Latviešu basketbolists Jānis Timma aizvadītajā vakarā atzīmējās ar 13 punktiem ULEB Eirolīgas mačā, kas palīdzēja Vitorijas “Baskonia” izcīnīt svarīgu panākumu.

Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētā “Baskonia” savu skatītāju priekšā ar  103:79 sakāva Bambergas “Brose” klubu no Vācijas. Timma laukumā pavadīja 21 minūti un 16 sekundes, realizējot abus divpunktu metienus un trīs no pieciem tālmetieniem.

Tāpat Jāņa rēķinā veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu un divas piezīmes.

Savukārt Mālmanis desmit minūtēs un 17 sekundēs bija precīzs ar savu vienīgo divpunktu metienu. Jaunais basketbolists izcīnīja arī divas atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Jau vēstīts, citā spēlē Jānis Strēlnieks guva piecus punktus, bet viņa pārstāvētā Grieķijas komanda Pirejas “Olympiakos” viesos ar rezultātu 81:89 zaudēja turnīra vadošajai komandai Maskavas CSKA.

ULEB Eirolīgas kopvērtējumā līdere ar 22 uzvarām 27 mačos ir Maskavas CSKA, bet otrā ar 19 panākumiem ir Stambulas “Fenerbahce Doguš”, savukārt 18 uzvaras Pirejas “Olympiakos”.

Ar 16 uzvarām seko Madrides “Real”, Kauņas “Žalgiris”, Atēnu “Panathinaikos” un Maskavas apgabala “Himki”. Pirmo astoņnieku ar 14 uzvarām 26 mačos noslēdz Vitorijas “Baskonia”.