Timma un “Zeņit” Vienotās līgas mačā sagādā kārtējo zaudējumu “Ņižņij Novgorod”

Latviešu basketbolista Jāņa Timmas pārstāvētā Sanktpēterburgas “Zeņit” komanda svētdien VTB Vienotās līgas mačā izbraukumā ar 97:93 (25:23, 31:24, 27:27, 14:19) pārspēja “Ņižņij Novgorod” vienību.

“Zeņit” vienībai Vienotās līgas ietvaros šis bija jau astotais panākums pēc kārtas. Timma šajā mačā laukumā pavadīja 33 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā guva piecus punktus. Latvietis grozā radīja vienīgo divpunktnieku, bet precīzs bija tikai viens no viņa astoņiem trīspunktniekiem.

Tāpat Timma šajā mačā atzīmējās arī ar sešām atlēkušajām bumbām, septiņām rezultatīvām piespēlēm, piecām kļūdām, vienu bloķētu metienu, divām piezīmēm un septiņiem efektivitātes punktiem.

Tikai šīs spēles pirmā ceturtdaļa starp abām komandām aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet turpinājumā iniciatīvu pārņēma arī “Zeņit”, kuras pārsvars otrajā puslaikā sasniedza arī 15 punktus. Noslēdzošajās minūtēs “Ņižņij Novgorod” komandas basketbolisti atgrieza intrigu šajā duelī, bet panākt pretiniekus neizdevās.

“Zeņit” sastāvā 20 punktus šajā mačā iemeta Raiens Tūlsons, kamēr mājiniekus no neveiksmes neglāba Pjotra Gubanova 23 punkti.