Timma nosaukts par VTB Vienotās līgas sezonas labāko latviešu basketbolistu

Pievienot komentāru
Timma nosaukts par VTB Vienotās līgas sezonas labāko latviešu basketbolistu
Foto: LETA

Latvijas vicečempionu basketbolā VEF Rīga līderis Jānis Timma nosaukts par VTB Vienotās līgas sezonas labāko latviešu spēlētāju.

Šī ir trešā reize, kad VTB Vienotā līga individuālas balvas pasniedz katras dalībvalsts labākajam spēlētājam. Sešām valstīm, kuras pārstāvētas ar tikai vienu klubu (Latvija, Igaunija, Baltkrievija, Čehija, Kazahstāna un Somija), labāko nosaka līgas eksperti.

Timma rīkotāju pasniegto apbalvojumu saņēma svētdien pirms VEF Rīga komandas noslēdzošās VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta spēles savā laukumā pret Krievijas klubu Sanktpēterburgas Zenit. Kā zināms, rīdzinieki šosezon neiekļuva turnīra izslēgšanas spēlēs, bet svētdien notikušo maču zaudēja ar 88:93.

Šosezon Timma 28 maču laikā caurmērā izcēlās ar 12,9 punktiem, 4,5 atlēkušajām bumbām, 4,4 rezultatīvām piespēlēm un 14,3 efektivitātes punktiem.

“Ir pagodinājums saņemt šādu apbalvojumu, ņemot vērā arī faktu, ka Latvijas basketbolisti labi spēlē ne tikai VEF Rīga sastāvā, bet arī citos šā turnīra klubos. Tikai žēl, ka šo balvu ir aizēnojušas mūsu neveiksmes, jo tā arī nespējām sasniegt izslēgšanas spēles. Jebkurā gadījumā šī man ir papildu motivācija strādāt vairāk un kļūt labākam,” pauda Timma.

Pērn VTB Vienotās līgas labākā latviešu spēlētāja balvu ieguva Jānis Blūms, kurš tobrīd vēl pārstāvēja Kazahstānas klubu Astana.