Timma gūst astoņus punktus ceturtdaļā, Bertānam trīs punkti komandu uzvarās Eirolīgas spēlēs

EPA/LETA

Sekmīgs sniegums vakardienas  ULEB Eirolīgas 25.kārtas spēlēs latviešu basketbolistu pārstāvētajām komandām. Jānis Timma ar astoņiem punktiem palīdzēja “Baskonia” ar 81:71(16:20, 15:16, 22:19, 28:16) pārspēt “Valencia Basket”, tikmēr Dairim Bertānam ar trīs punkti  Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” uzvar pār Maskavas “Himki”- 86:77. (30:20, 19:19, 12:23, 25:15)

Timma “Baskonia” mačā laukumā bija 21 minūti un 22 sekundes, kuru laikā iemeta divus no septiņiem tālmetieniem un savu vienīgo divpunktu metienu.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, divas reizes pārkāpa noteikumus un tika pie četriem efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Mālmanis bija pieteikts spēlei, bet laukumā nedevās.

Bertāns “AX Armani Exchange Olimpia” spēlē laukumā bija astoņas minūtes un 56 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no diviem tālmetieniem, bet aizmeta garām divus divpunktu metienus.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēle, izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu un tika pie trim efektivitātes koeficienta punktiem.

Timmas un Mālmaņa “Baskonia” ar 12 uzvarā un 13 zaudējumiem līgas tabulā ieņem 9.vietu, taču Bertāna “AX Armani Exchange Olimpia” ar deviņām uzvarām un 16 zaudējumiem tabulā atrodas 14.vietā 16 komandu konkurencē.