Komentāri

Kā vēsta NBA raidījums ”The Starters”, tad Kevina Lava un Džoela Embīda traumu dēļ, NBA Zvaigžņu spēlē, visticamāk, spēlēs latvietis Kristaps Porziņģis.

”The Starters” vakar mikroblogošanas vietnē ”Twitter” uzrīkoja aptauju, kurā jautāja, kam vajadzētu aizstāt Lavu Zvaigžņu spēlē. Tajā ar 44% triumfēja liepājnieks un Ņujorkas ”Knicks” zvaigzne Kristaps Porziņģis. Gala lēmums piederēs NBA komisāram Adamam Silveram, tomēr viens no ”The Starters” apskatniekiem sacīja: ”It should be him” (tam vajadzētu būt Porziņģim).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Cavaliers” zvaigznei Lavam veica ceļgala operāciju, līdz ar to viņš nevarēs spēlēt 6 nedēļas. Otrs kandidāts,”76ers” līderis Džoels Embīds, arīdzan ir traumēts, kas nozīmē, ka nākamais izvēlē ir Kristaps Porziņģis. Pēdējās dienās arvien vairāk tiek runāts, ka tieši liepājnieks būs tas, kurš iegūs šo iespēju.

Video

 

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl