Komentāri

Kā vēsta NBA raidījums ”The Starters”, tad Kevina Lava un Džoela Embīda traumu dēļ, NBA Zvaigžņu spēlē, visticamāk, spēlēs latvietis Kristaps Porziņģis.

”The Starters” vakar mikroblogošanas vietnē ”Twitter” uzrīkoja aptauju, kurā jautāja, kam vajadzētu aizstāt Lavu Zvaigžņu spēlē. Tajā ar 44% triumfēja liepājnieks un Ņujorkas ”Knicks” zvaigzne Kristaps Porziņģis. Gala lēmums piederēs NBA komisāram Adamam Silveram, tomēr viens no ”The Starters” apskatniekiem sacīja: ”It should be him” (tam vajadzētu būt Porziņģim).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Cavaliers” zvaigznei Lavam veica ceļgala operāciju, līdz ar to viņš nevarēs spēlēt 6 nedēļas. Otrs kandidāts,”76ers” līderis Džoels Embīds, arīdzan ir traumēts, kas nozīmē, ka nākamais izvēlē ir Kristaps Porziņģis. Pēdējās dienās arvien vairāk tiek runāts, ka tieši liepājnieks būs tas, kurš iegūs šo iespēju.

Video

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl