Komentāri
Talantīgajam Vecvagaram Ahileja cīpslas plīsums
Foto: vefriga.com ()

Latvijas vicečempioni basketbolā VEF Rīga lielāko daļu šīs sezonas aizvadīs bez talantīgā saspēles vadītāja Kaspara Vecvagara, kuram plīsusi Ahileja cīpsla, informēja vienības direktore Laila Spaliņa.

Traumu Vecvagars guva sestdien, kad rīdzinieki OlyBet Latvijas Basketbola līgas spēlē ar rezultātu 92:61 viesos pārspēja Jēkabpili. Vecvagars traumas dēļ laukumu pameta otrās ceturtdaļas sākumā, bet līdz tam bija paspējis gūt septiņus punktus.

Foto

Jau sestdienas vakarā izskanēja pirmās runas, ka sportistam ir Ahileja cīpslas plīsums, bet oficiāli tas apstiprināts pirmdien pēc pārbaudēm. Jau otrdien Vecvagaru sagaida operācija, bet aptuvenais atveseļošanās ilgums kļūs zināms vienīgi pēc tās. Spaliņa pirmdien izteica cerību, ka uz izslēgšanas turnīru Vecvagars būs gatavs atgriezties laukumā, tomēr pagaidām tās ir vienīgi spekulācijas.

Foto

Šī nav pirmā reize, kad Vecvagars guvis smagu traumu. 2014.gada janvārī saspēles vadītājs pārrāva ceļgala krusteniskās saites, turklāt tā paša gada novembrī viņam tika veikta atkārtota operācija, līdz ar to laukumā viņš atgriezās vienīgi pēc pusotra gada, kad 2015.gada vasarā palīdzēja Latvijas izlasei Eiropas čempionātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl