Strēlnieks turpina labo sniegumu arī Bundeslīgā

Latvijas izlases basketbolists Jānis Strēlnieks svētdien guva desmit punktus, sekmējot Bambergas Brose komandas pārliecinošu uzvaru Vācijas bundeslīgas līderu duelī. Brose savā laukumā ar 90:59 (20:11, 23:18, 23:14, 24:16) sagrāva Minhenes Bayern komandu, sagādājot tai pirmo neveiksmi turnīrā.

Strēlnieks šajā mačā spēlēja 25 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā iemeta trīs no četriem divpunktu metieniem un četrus no četriem soda metieniem, taču aizmeta garām trīs tālmetienus. Tāpat viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja vienu piezīmi un izprovocēja četrus pretinieku pārkāpumus, kas viņam deva 15 efektivitātes koeficienta punktus.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Fabjēns Kozērs, bet 16 punktus pievienoja Maodo Lo. Tikmēr Bayern komandā ar 15 punktiem izcēlās Devins Būkers. Brose pēc pirmā puslaika bija ieguvusi 14 punktu pārsvaru (43:29), turpinājumā pārsvaru tikai palielinot. Bambergas komanda izcīnīja devīto uzvaru tikpat spēlēs, bet Minhenes komandai šī bija