Komentāri

Latviešu saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks, uzbrūkot nekļūdīgi, ceturtdien 21 minūtes laikā iemeta 25 punktus un viņa Bambergas “Brose” ar 90:75 uzvarēja Latvijas izlases galvenā trenera Ainara Bagatska vadīto Telavivas “Maccabi”.

Strēlnieks pirmajā puslaikā laukumā bija tikai sešas minūtes, kuru laikā guva trīs punktus, bet otrajā puslaikā tieši viņš bija viens no galvenajiem “Brose” uzvaras kaldinātājiem. Latvietis laukumā atgriezās otrā puslaika trešajā minūtē, kad mājinieki bija iedzinējos ar 43:45, bet turpinājumā trešajā ceturtdaļā viņš sameta 13 punktus. “Brose” iemeta 12 noslēdzošos punktus ceturtdaļā un pēc tās jau bija priekšā ar 66:53, turklāt ar sešiem punktiem šī izrāviena laikā izcēlās arī latvietis.

Video

Ceturtās ceturtdaļas ievadā latvietis pievienoja vēl divus tālmetienus, bet pamatlaika beigās iemeta arī piekto trejaci, cīņu noslēdzot ar iespaidīgiem 25 punktiem.

Strēlnieks laukumā bija 20 minūtes un 11 sekundes, trāpot visus piecus divpunktu raidījumus un arī visus piecus tālmetienus.

Tāpat Strēlnieks izpildīja četras rezultatīvas piespēles un nopelnīja trīs piezīmes, dueli noslēdzot ar 28 efektivitātes koeficienta punktiem.

Šajā mačā latvietis sasniedza jaunu rezultativitātes rekordu, pārspējot janvāra sākumā sasniegto rezultātu, kad iemeta 20 punktus pret Barselonas “Lassa”. Tāpat viņš arī tika pie vērtīgākā mača karjerā, pārspējot janvāra vidus rezultātu, kad duelī ar Kazaņas “Unics” savāca 27 efektivitātes punktus.

Lasi vēl