Strēlnieks ar 11 punktiem palīdz “Olympiakos” tikt pie grūtas uzvaras Grieķijas čempionāta mačā

EPA/SCANPIX

Latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks svētdien iemeta 11 punktus, kamēr viņa un Jāņa Timmas pārstāvētā Pirejas “Olympiakos” guva grūtu uzvaru Grieķijas čempionāta mačā.

“Olympiakos” viesos ar rezultātu 73:68 (11:9, 15:20, 15:18, 20:14, 12:7) vien pagarinājumā uzvarēja “Holargos” vienību.

Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja 32 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā realizēja visus četrus divpunktniekus un visus trīs “sodiņus”, kamēr visi viņa izpildītie pieci tālmetieni lidoja mērķim secen. Vēl latvieša kontā divas atlēkušās bumbas, astoņas rezultatīvas piespēles, trīs pārtvertas bumbas, viens bloķēts metiens, viena piezīme un četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Tikmēr Timma nospēlētajās 13 minūtēs un 35 sekundēs atzīmējās ar diviem punktiem, kurus guva pēc abiem precīzajiem soda metieniem. Viņš no spēles garām aizmeta visus piecus metienus – vienu divpunktnieku un visus četrus trejačus. Latvijas basketbolists atzīmējās vēl ar divām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, vienu kļūdu, vienu piezīmi un vienu izprovocētu noteikumu pārkāpumu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais 21 punktu bija Nikola Milutinovs, kurš turklāt izcīnīja arī 17 atlēkušās bumbas.

Turnīra kopvērtējuma vadībā ar 12 uzvarām 12 spēlēs atrodas Atēnu “Panathinaikos Opap”, kam ar 13 panākumiem 14 mačos seko Pirejas “Olympiakos” komanda. Savukārt Rolanda Freimaņa pārstāvētā Lemnosas “Ifaistos” ar septiņām uzvarām 13 spēlēs atrodas astotajā vietā.