Strēlniekam 28 punkti un Vācijas fināls, Bertānam 6 punkti pret Valencia

0 Komentāru
Strēlniekam 28 punkti un Vācijas fināls, Bertānam 6 punkti pret Valencia
Foto: brosebaskets.de

Lielisku spēli Vācijas basketbola čempionāta izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas trešajā mačā sestdien aizvadīja latviešu saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks, kurš ar 28 punktiem kaldināja Bambergas Brose Baskets iekļūšanu turnīra finālā. Savukārt Dairis Bertāns atzīmējies ar 6 punktiem ACB līgas ceturtdaļfinālā.

Pusfināla sērijas trešajā mačā Brose Baskets savā laukumā ar 90:70 apspēlēja Ulmas Ratiopharm vienību, sērijā līdz trim panākumiem uzvarot ar 3-0.

Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 55 sekundes, pamanīdamies gūt 28 punktus. Jānis Strēlnieks realizēja četrus no pieciem divpunktu metieniem, četrus no pieciem tālmetieniem un visus astoņus soda metienus. Tāpat Strēlnieka rēķinā viena atlēkusī bumba, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, viena kļūda un trīs piezīmes, kas ļāva tikt pie 30 efektivitātes punktiem. Latviešu saspēles vadītājs kļuva par šī mača rezultatīvāko basketbolistu.

Sērijas otrajā mačā Dominion Bilbao Basket izbraukumā ar 80:76 bija pārāki pret Valencia Basket, izlīdzinot rezultātu sērijā 1-1.

Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 25 minūtes un 42 sekundes, gūstot sešus punktus. Dairis Bertāns realizēja savu vienīgo divpunktu metienu, taču netrāpīja nevienu no septiņiem tālmetieniem, bet iemeta četrus no pieciem soda metieniem. Tāpat Bertāna rēķinā viena atlēkusī bumba, piecas piezīmes un astoņi izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kas ļāva tikt pie diviem efektivitātes punktiem. Šīs sērijas izšķirošais mačs notiks sestdien Bilbao

0 Komentāru