Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks trešdien guva 16 punktus ULEB Eirolīgas mačā, taču viņa pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas Brose savā laukumā pašā dueļa izskaņā ar 83:84 piekāpās Grieķijas klubam Atēnu Panathinaikos.

Strēlnieks šajā spēlē laukumā pavadīja 25 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā realizēja sešus no deviņiem divpunktu metieniem, vienu no diviem trīspunktniekiem un vienīgo sodiņu. Tāpat latviešu basketbolista rēķinā divas atlēkušās bumbas, viena kļūda, viena piezīme, divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi un 14 efektivitātes punkti.

Spēles pirmajā ceturtdaļā Panathinaikos Superfoods izvirzījās vadībā ar 20:12, taču Bambergas vienības basketbolisti viesus tālāk vairs neatlaida. Pirmajam puslaikam noslēdzoties ar 42:37 par labu Atēnu komandai, Brose izdevās pārņemt vadību trešajā ceturtdaļā un pat pēc 15:0 izrāviena panākt desmit punktu pārsvaru (54:44).

Panathinaikos Superfoods basketbolisti Bambergas klubu gan panāca diezgan ātri, bet cīņas izskaņa aizritēja punkts punktā. Sākoties mača izšķirošajiem notikumiem, mājinieki atradās vadībā ar 83:82, taču tikai trīs sekundes pirms beigām divus punktus pēc izcīnītas atlēkušās bumbas uzbrukumā Atēnu komandas labā guva Niks Kelats, nodrošinot viesiem uzvaru. Par šī dueļa rezultatīvāko basketbolistu ar 18 punktiem kļuva Panathinaikos Superfoods vienību pārstāvošais Kelvins Riverss.