Komentāri

Eiropas čempionāta C apakšgrupas trešajā spēlē ļoti svarīgu panākumu izcīnīja Latvijas sieviešu basketbola izlase, kas ar rezultātu 67:58 pieveica Lielbritāniju, turpinot cīņu par otrā posma sasniegšanu. Lai mūsu meitenes sasniegtu turnīra nākamo kārtu, Latvijai ne tikai vēlams uzvarēt spēcīgo Krievijas izlasi, bet jācer uz labvēlīgiem iznākumiem arī citos mačos.

Otro maču pēc kārtas Latvijas izlasē neapturama bija Anete Šteinberga, kas Lielbritānijas izlases grozā sabēra 25 punktus. Pēc pirmajās divās spēlēs blāvā snieguma 18 punktus guva Gunta Baško-Melnbārde, bet ar 12 punktiem atzīmējās Anete Jēkabsone-Žogota. Lielbritānijas izlasē labākā ar 20 punktiem bija Temitoupa Fagbenla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl