Stambulā “Fenerbahce” un “Olympiacos” duelī tiek noskaidrota šīs sezonas Eirolīgas čempione

Šodien Stambulā ar vietējās komandas “Fenerbahce” un Pireju “Olympiacos” dueli tiek noskaidrota šīs sezonas ULEB Eirolīgas čempione.

Fināls sāksies plkst.21 pēc Latvijas laika un tiešraidē to varēs vērot kanālā “Viasat Sport Baltic”.

Pirms tam plkst.18 par trešo vietu cīnīsies regulārā turnīra stiprākās komandas Madrides “Real” un Maskavas CSKA.

Kā vēstīts, pusfinālā “Fenerbahce” ar 84:75 uzvarēja “Real”, revanšējoties par aizpērn ciesto zaudējumu, bet “Olympiacos” ar 82:78 pieveica CSKA, atkārtojot 2015.gada panākumu.

“Fenerbahce” vēl ne reizi nav kļuvusi par ULEB Eirolīgas čempioni. Savukārt “Olympiacos” kontinenta prestižākajā turnīrā triumfējusi trīs reizes, turklāt 2012. un 2013.gadā izcīnot divus titulus pēc kārtas.

“Fenerbahce” regulārajā turnīrā bija piektā un izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā ar 3-0 pieveica Atēnu “Panathinaikos Superfoods”, kamēr “Olympiacos” bija trešā un “play-off” ar 3-2 sarūgtināja Stambulas “Anadolu Efes”.

Tikmēr “Real” basketbolisti uzvarēja regulārajā turnīrā, bet ceturtdaļfinālā ar 3-1 pārspēja Daira Bertāna pārstāvēto Stambulas “Dariššafaka Doguš”. Savukārt CSKA komanda palika otrā un “play-off” ar 3-0 pieveica Vitorijas “Baskonia”, kas turnīram bija pieteikusi arī talantīgi Artūru Kurucu.

Pērn par čempioni tika kronēta CSKA, kas finālā ar 101:96 pārspēja “Fenerbahce”.